پرواز

پرواز خارجی را با ارزان ترین خطوط هوایی تجربه کنید!

پرواز خارجی با ارزان ترین خطوط هوایی اروپا

یکی از مهم‌ترین هزینه های هر سفر، بلیط هواپیما است؛ جستجو برای خرید بلیط هواپیما مناسب با قیمتی ارزان می‌تواند برای همه‌ی ما خوشایند باشد؛ امروزه بسیاری از خطوط هوایی ارزان قیمت برای تهیه بلیط ارزان هواپیما در سراسر جهان راه‌اندازی شده‌اند که پرواز با آنها به ویژه در مسیرهای نزدیک می‌تواند بسیار به صرفه باشد و در هزینه‌های سفرتان صرفه‌جویی کند؛ اگر به همین زودی‌ها قصد سفر به اروپا را دارید و می‌خواهید به شهرهای مختلف این این قاره‌ی سبز سفر کنید، این مطلب را تا انتها بخوانید؛ در این مقاله ما برخی از ارزان‌ترین خطوط را به شما معرفی می‌کنیم که می‌تواند در نهایت با بودجه‌ای کم شما را به خواست و سفر رویاییتان برساند.

بلیط هواپیما EasyJet

easyjet خطوط هوایی ارزان اروپا

این خط هوایی این روزها بسیار مشهور شده است؛ EasyJet دومین خط هوایی اقتصادی اروپا است و به ۳۲ کشور پرواز دارد. نه تنها برای مقاصد اروپایی بلکه برای بسیاری از مقاصد بین‌المللی شما می‌توانید بلیط هواپیما ارزان تهیه کنید، به عبارت دیگر شاید یکی از هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها برای سفر باشد. این با برنامه‌ریزی‌های دقیق، سعی در صرفه‌جویی در برخی هزینه‌ها و پس‌انداز و سرمایه‌گذاری در زمینه تقویت امور فنی است. خبرها حاکی از آن است به دنبال سرمایه‌گذاری برای خرید ۱۰۰ فروند هواپیمای A320  است. سفرستان تمام پروازهای این شرکت هواپیمایی را ساپورت می کند. برای خرید بلیط پرواز خارجی خود داخل قاره اروپا به ما مراجعه کنید.

وب سایت قاره پیما امکان خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی ایزی جت easyjet.com و سایت های دیگر خطوط هواپیمایی بین المللی را به وسیله ویزا کارت Visa Card و مستر کارت های Master Card بین المللی جهت هموطنان عزیری که قست خرید به این روش را دارند ( علاوه بر سیستم خرید بلیط سیستمی قاره پیما ) فراهم نموده است . خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی ایزی جت easyjet.com این امکان را به شما می دهد که بدون واسطه مستقیما وارد سایت ایرلاین ایزی جت شده و تمام پروازها و ساعت های پروازی و مسیرهایی را که هواپیمایی ایزی جت به آنها پرواز انجام می دهد و همچنین قیمت بلیط را مشاهده فرموده و پس از انتخاب پرواز مورد نظر خود خرید خود را به صورت ۲۴ ساعته و مستقیما از سایت این شرکت هواپیمایی انجام دهید . همچنین شما با ورود به سایت هواپیمایی ایزی جت امکان مشاهده تخفیف های این شرکت و مسیرهایی را که این شرکت در آینده به آنها تخفیف خواهد داد را نیز دارید

پرواز خارجی با Norwegian Air

norwegian خطوط هوایی ارزان اروپا

این خط هوایی در میان خطوط هوایی اقتصادی یکی از شگفت‌انگیزترین شبکه‌های پروازی را دارد؛ شما به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خود را با قیمتی اقتصادی به بسیاری از مقاصد در خاورمیانه، آفریقا و حتی آمریکا نیز تهیه کنید. برخی از این قیمت‌ها به ویژه در مسیرهای یک طرفه بسیار وسوسه‌کننده بودند؛ ارزان بودن بلیط هواپیما بسیاری را به این پرسش واداشت که چگونه این خط هوایی قادر به انجام چنین کاری شده‌است؟ CEO این خط هوایی دلیل این امر برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و تغییر برای بهینه‌سازی سیستم سوخت بوئینگ‌ها عنوان کرده‌است. تمام پروازهای این شرکت هواپیمایی را ساپورت می کند. برای خرید بلیط هواپیما پرواز خارجی خود داخلل قاره اروپا به ما مراجعه کنید.

مزایای خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی ایزی جت

  1. خرید مستقیم و بدون واسطه از وب سایت ایزی جت و امکان تغییر تاریخ و خرید بار اضافه و انتخاب صندلی و انتخاب نوع غذا و نوشیدنی به صورت ۲۴ ساعته.

  2. مشاهده پروازهایی که تخفیف روی آنها اعمال شده و پروازهایی که در آینده به آنها تخفیف داده خواهد شد .

  3. در صورتی که با ایرلاین ایزی جت تعداد سفر زیادی داشته باشید بعد ار طی میزان مشخصی ( مثلا ۳۰٫۰۰۰ کیلومتر ) که میزان دقیق آن در وب سایت ایزی جت مشخص است وارد باشگاه مشتریان هواپیمایی ایزی جت می شوید که در این صورت این ایرلاین تخفیف های خاصی را برای مشتریانی که پروازهای زیادی را با هواپیمایی ایزی جت انجام می دهند در نظر می گیرد .

  4. امکان مشاهده جدول زمانی پروازهای هواپیمایی ایزی جت و انتخاب بهترین و سریع ترین و ارزانترین قیمت بلیط .

  5. امکان رزرو ماشین در فرودگاه در کشور هایی که ایزی جت به آنها پرواز انجام می دهد .

  6. امکان رزرو ماشین در فرودگاه در کشور هایی که ایزی جت به آنها پرواز انجام می دهد .

  7. امکان چک این Check in و دریافت کارت پرواز به صورت اینترنتی از وبسایت این شرکت هواپیمایی .

پرواز خارجی با RayanAir

ryanair خطوط هوایی ارزان اروپا

این خط هوایی ایرلندی به ارائه‌ی پیشنهادهای بی‌نظیر و باورنکردنی معروف شده‌است؛ تخفیف‌هایی زیاد و حتی گاه بلیط‌هایی رایگان در برخی مسیرها؛ خلاصه اگر عازم اروپا هستید و به می‌خواهید به کشورهای غرب اروپا سفر کنید، توییتر این خط هوایی را دنبال کنید، RayanAir معروف است به اعلام بلیط‌ هواپیمای لحظه‌ی آخری به قیمت۲٫۹۹ پوند! سفرستان تمام پروازهای این شرکت هواپیمایی را ساپورت می کند. برای خرید بلیط خارجی خود داخلل قاره اروپا به ما مراجعه کنید.

پرواز خارجی با Vueling

vueling خطوط هوایی ارزان اروپا

این پرواز اسپانیایی شاید پروازهایی لوکس و بسیار راحت را در اختیارتان قرار ندهد و حتی تنها بتوانید به چند شهر مشخص در اروپا بلیط هواپیما یتان را تهیه کنید؛ اما این تضمین وجود دارد که بتوانید با قیمتی اقتصادی به شهرهایی همچون بارسلون و یا رم سفر کنید. سفرستان تمام پروازهای این شرکت هواپیمایی را ساپورت می کند. برای خرید بلیط خارجی خود داخلل قاره اروپا به ما مراجعه کنید.

پرواز خارجی با WOW Air

 

این خط هوایی اقتصادی به ایسلند اختصاص دارد و مدت زیادی نیست که پروازهای خود را به مقاصد مختلف افزایش داده‌است. WOW ابتدا به خاطر پروازهای ۹۹ دلاری یک طرفه‌اش معروف شد اما کمی بعدتر با فروش بلیط هواپیمای ۶۹ دلاری به شهرهایی همچون استکهلم، کپنهاگ و ادینبورگ توانست مسافران بیشتری را نیز جذب کند.

در طول سفر خود به ویژه وقتی می‌خواهید به چند شهر سفر کنید، انتخاب این خطوط هوایی ارزان تا حد زیادی می‌تواند در هزینه‌های سفر شما صرفه‌جویی کند؛ پس بهتر است همیشه در طول سفر حواستان را جمع کنید، شاید یک پیشنهاد خوب کمی برنامه‌ی سفر شما را عوض کرده و یک شهر جدید را به فهرستتان اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید