زیبایی

میکرونیدلینگ چگونه پوست شما را جوان می کند

میکرونیدلینگ یک روش کاملا غیرتهاجمی برای جوان کردن پوست و درمان مشکلات پوستی است. برای اینکه نتیجه خوبی از میکرونیدلینگ بگیرید لازم است چند جلسه درمان خود را ادامه بدهید. زمان حضور شما برای درمان با توجه به عارضه های پوست تان متغیر است و ممکن است از ۲۰ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.

اما میکرونیدلینگ چگونه پوست شما را جوان می کند؟ روش کار خیلی آسان است. با کمک ابزارهایی خاصی سوراخ های ریزی در صورت پوست تان ایجاد می شود و ابزار نیدلینگ در جهت های مختلف بر روی پوست کشیده می شوند. بعضی از پزشک ها برای اینکه درمان بهتر جواب بدهد، در حین اینکه سوراخ های ریز را با ابزار نیدلینگ ایجاد می کنند برای تحریک جریان خون پوست و تولید کلاژن، از محصولاتی مانند اسید هیالورونیک یا سرم ویتامین C و روشن کننده پوست هم استفاده می کنند.

بعد از میکرونیدلینگ روی پوست زخم‌ های کوچکی می ماند که این زخم ها قرار است باعث تحریک کلاژن پوست و تولید الاستین شود. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید بعد از جلسه اول، دست کم چهار تا شش هفته فاصله بیندازید. در این مدت اجازه می دهید تا تولید کلاژن و الاستین بیشتر شود و اینکار نتیجه خوبی دارد.

در روش میکرونیدلینگ معمولا برای درمان جای‌ جوش چهار جلسه و برای درمان زخم‌ های ناشی از سوختگی پنج جلسه‌ نیاز است. در این روش رنگ پوست اهمیتی ندارد و برای تمامی پوست تان مناسب است، حتی برای درمان ناحیه هایی که حساس هستند مانند اطراف چشم، گردن و پشت دست‌ ها، و با روشهای دیگر معالجه نمی شوند، این روش بسیار مناسب است.

هزینه میکرونیدلینگ

معایت میکرونیدلینگ

میکرونیدینگ چیست

میکرونیلدینگ

دیدگاهتان را بنویسید