تور

لی تور انتخاب برتر

تور لحظه آخری نوروز ۹۷ را می توانید از لی تور انتخاب کنید. تور لحظه آخری به تورهایی گفته می شود که بلیط های تور در لحظه آخر در زمان پرواز هواپیما به فروش می رسد. ویژگی مهم تور لحظه آخری در پایین بودن قیمت آن است. تور لحظه آخری در مواقعی اعلام می گردد که آژانس های مسافری نمی توانند بلیط های چارتر شده خود را به صورت کامل به فروش برسانند.

پس برای اینکه تمامی بلیط ها بفروش برسند اقدام به برگزاری تور لحظه آخری می کنند تا صندلی خالی ای در پرواز نماند و بلیط های باقیمانده خود را با تخفیف های ۱۰ تا ۵۰ درصدی به مسافران عرضه می کنند. واین فرصتی مناسب برای گردشگران است تا سفری اقتصادی را با تور لحظه آخری تجربه کنند.

تور لحظه آخری

تور لحظه آخری برای مسافرت به کشورهایی برگزار می شود که برای سفر نیازی به ویزا ندارند و یا کشورهایی که در آن لحظه، مسافرهای کمتری را دارند. در طول سال زمان هایی است که بیشتر مردم درگیر کار و زندگی معمولی و روزمرۀ خود هستند و در این زمان ها مسافر زیادی پیدا نمی شود و کسانی که در این زمان ها اقدام به مسافرت می کنند، شاهد ترافیک چندانی در سفر نیستند. اگر آژانس های مسافرتی در این زمان ها بلیط های چارتر شده ای داشته باشند مسلما نخواهند توانست همه بلیط های خود را با قیمت واقعی و نرخ از پیش تعیین شده به فروش برسانند و مجبور هستند تا قیمت بلیط ها را پایین بیاورند تا بلکه صندلی های خالی مانده تور چارتر خودشان را پر کنند و نگذارند چارتر پرواز تبدیل به ضرر شود.

همه جای استانبول را با تور استانبول  بگردید و محلی را از دیدگان خودتان بیندازید پس خودتان را هم برای هوای گرم و آفتابی و هم برای هوای مرطوب و سرد و هم برای هوای بارانی و برفی آماده کنید. اگر چتری هم با خود داشته باشید بد نیست.
تور یونان، کشوری دارای تاریخی کهن که در منطقه جنوب شرقی اروپا و در جنوب شبه جزیره بالکان واقع گردیده، و با کشورهای آلبانی، بلغارستان، مقدونیه و ترکیه مرز زمینی مشترک دارد، تور یونان به دو قسمت تشکیل شده و می توان این کشور را به دو صورت کلاسیک که بخش

تور باکو جذابیت های خود را دارد از طرفی همسایه ایران با فرهنگی تقریبا نزدیک به ایران و شهری که در سواحل غربی دریای خزر است همین ویژگی ها باعث جذابیت سفر یک ایرانی به باکو میگردد. باکو را میتوان همانند تبریز فرز کرد، شهری که به برادر خوانده تبریز معروف است، تور باکو را میتوانید از لی تور با بهترین ویژگی ها رزرو کنید و از سفر لذت ببرید. تور آذربایجان را با محوریت باکو تجربه کنید.
قیمت تور تایلند بسیار متغیر است و شما میتوانید با انتخاب و یا عدم انتخاب امکانات رفاهی نرخ های و هزینه های سفر خود را مدیریت کنید، امکاناتی همچون نوع پرواز، هتل، غذا و غیره در قیمت تورها تاثیر بسیار زیادی دارد. تایلند خود کشور ارزان قیمتی است و با وجود این مناطق شمالی تایلند از شهر بانکوک ارزان تر است، چه بسا با رزرو تور احظه آخری تایلند هزینه های سفر بسیار کاهش پیدا میکند و شما میتوانید با اقتصادی ترین روش به کشور تاسلند سفر کنید و از امکانات رفاهی ما استفاده کنید.

تور اندونزی ، اندونزی کشوری آسیایی که از نظر جغرافیایی در قسمت جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه واقع شده است دارای منابع طبیعی بی شماری است، اندونزی از یک مجمع الجزایر تشکیل شده که ۱۷ هزار و ۵۰۸ جزیره با ۳۳ استان است.

تور گرجستان لحظه آخری ،گرجستان کشور اروپایی که در شرق این قاره قرار دارد و یکی از منطقه هایی برای گردشگری است که مملو از جاذبه های گردشی فراوان است، گرجستان را در سالهای اخیر برای زیرساخت های گردشگری به خوبی پیشرفت داده اند و شرایط گردشگران در کشور گرجستان بسیار عالی شده است.

تور ارمنستان کشوری که واقع در منطقه قفقاز که از نظر جغرافیایی در قسمت جنوبی این منطقه قرار گرفته و دارای آب و هوایی بسیار مطبوع است، پایتخت ارمنستان شهر توریستی ایروان را می توان یکی از زیبا ترین و تاریخی ترین شهرهای این کشور معرفی کرد. ارمنستان در همسایگی کشورهای گرجستان از سمت شمال، جمهوری آذربایجان از سمت شرق، ترکیه از غرب و از جنوب با ایران و نخجوان قرار دارد و با این کشورها دارای مرز مشترک است.

تور دبی، دبی را میتوان به عنوان یک مرکز خرید بزرگ در خاورمیانه معرفی کرد و پس از آن منطقه ای برای گردشگری و تفریح دانست. البته خرید یکی از تفریح های بسیار جذاب در میان بسیاری از گردشگران است و پشت و گزار در مراکز خرید بسیار مدرن و پیشرفته هم یکی از تفریح هایی است که در تور دبی وجود دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید