سفر

آیا فرودگاه مهرآباد در ۲۲ بهمن تعطیل است؟

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین با بیان اینکه فرودگاه مهرآباد در روز راهپیمایی تعطیل نیست، گفت: شهروندانی که برای روز ۲۲ بهمن ماه بلیط هواپیما داشته یا در این تاریخ به فرودگاه مهرآباد می رسند باتوجه به مسدود بودن مسیر باید از مسیرهای جایگزین برای تردد استفاده کنند و براین اساس می‌توانند با استفاده از  اتوبان های همت و حکیم خود را به بزرگراه شیخ  فضل الله نوری برسانند و از آنجا وارد بزرگراه لشگری شده و از بلوار فرودگاه ادامه مسیر دهند. برای خروج از فرودگاه نیز مسافران از خیابان معراج باید خارج شده و از آنجا وارد بزرگراه سعیدی شده و سپس ادامه مسیر دهند.

مهماندار همچنین با اشاره به تعطیلی پایانه مسافربری غرب از شب قبل از راهپیمایی تا پایان مراسم افزود: با توجه به اینکه پایانه غرب تعطیل است شهروندان نباید گمان کنند که تنها اتوبوس‌های برون شهری تردد می‌کنند؛ بلکه مجموعه این پایانه وحتی اتوبوس‌ها و تاکسی‌های شهرک های اقماری نیز از شنبه شب تا پایان راهپیمایی در روز یکشنبه تعطیل هستند. بنابراین لازم است شهروندان زمان سفر خود را مدیریت کرده تا با تعطیل شدن این پایان، با مشکل مواجه نشوند.

مهماندار همچنین به غرفه‌داران توصیه کرد که حتما اگر قصد انتقال تجهیزات به غرفه‌های خود را دارند در شب قبل (۲۱ بهمن) نسبت به جابجایی این تجهیزات اقدام کنند چرا که از صبح روز راهپیمایی و با آغاز محدودیت‌ها دیگر اجازه حمل تجهیزات به‌ویژه با خودرو به آنان داده نمی‌شود.

وی از راهپیمایان خواست که تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی برای حضور در راهپیمایی استفاده کنند و از خودروی شخصی استفاده نکنند.

وی همچنین با اشاره به تردد موتورسیکلت‌سواران در راهپیمایی ، اظهار کرد: این راهپیمایی برای شهروندان است و پلیس اجازه تردد موتورسیکلت‌ها در بین راهپیمایان را نمی‌دهد بنابراین افرادی که قصد دارند با موتورسیکلت به راهپیمایی بیایند باید آن را در محل‌های مشخص پارک کنند و پیاده به راهپیمایی بروند.

مهماندار با بیان اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در آماده‌باش ۱۰۰ درصدی هستند، گفت: امیدواریم که امسال بتوانیم خدمات مطلوبی را به راهپیمایان ارائه دهیم.

اصلی
بهترین قیمت بلیط هواپیما

قیمت بلیط هواپیما

بلیط خارجی

خرید بلیط خارجی

بلیط چارتر

خرید بلیط چارتر

پرواز خارجی

بلیط پرواز خارجی

بلیط ارزان هواپیما

 

فرعی

رزرو بلیط هواپیما برای ارائه به سفارت

بهترین ایرلاین خارجی

مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد

رتبه بندی شرکت های هواپیمایی جهان

هواپیمایی قطر بهتر است یا امارات

اصطلاحات بلیط هواپیمایی

ترس از سقوط هواپیما

فوبیای پرواز چیست؟

جدول درصد جریمه بلیط های داخلی

کنسلی بلیط هواپیما ایران ایر

شرایط کنسلی بلیط هواپیما خارجی

شماره واچر بلیط چیست

مدارک لازم برای پرواز داخلی

مراحل سوار شدن به هواپیما در پروازهای داخلی

مراحل گرفتن کارت پرواز

مدیر عامل هواپیمایی سپهران

بهترین هواپیمای مسافربری ایران

نظرسنجی ایرلاین های داخلی

کلاس پرواز چیست

معنی اکونومی در بلیط هواپیما

حداکثر بار مجاز در پروازهای خارجی

مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی قشم ایر

بار مجاز ماهان پرواز خارجی

هزینه اضافه بار klm

کلاس پرواز h

دیدگاهتان را بنویسید